Narystės

advokato kontora GVLEX

Lietuvos Advokatūra

narys, praktikuojantis advokatas nuo 2020 m. kovo mėn

Daugiau informacijos apie veiklą:

Muitinės praktikų asociacija

narys nuo 2019 m.

Muitinės praktikų asociacijos nariai atstovauja verslo sritis (Lietuvos Respublikoje), kurias vienija bendra tema – muitinės formalumai bei jų teisinis reglamentavimas. Daugiau informacijos apie narystę bei Asociaciios veiklą:

MB „Mokymų klubas“

lektorius nuo 2019 m.

MB „Mokymų klubas“ organizuoja konferencijas, seminarus ir kursus tiek Lietuvos, tiek tarptautinėms įmonėms, daugiau informacijos apie narystę:

UAB „Mokesčių srautas“ (COUNTLINE)

lektorius nuo 2019 m.

Mokymų organizatorius „Countline“ organizuoja mokymus teisininkams, biuro administratoriams, personalo administratoriams, bei kitų specialybių atstovams. Auditorinių bei vidinių mokymų metu pateikiama aktualiausia informacija apie naujausius teisės aktų pakeitimus. Daugiau informacijos apie narystę čia:

Leidinys „Muitų teisė praktikams“

redaktorius, redakcijos narys nuo 2021 m.

Leidinys (žurnalas) leidžiamas kartą per mėnesį lietuvių kalba ir yra skirtas Lietuvos rinkai. Leidinyje reguliariai aptariami svarbiausi muitų teisės pasikeitimai, teisinio reguliavimo naujovės, pateikiamos praktinės įžvalgos bei komentarai verslui bei visiems tarptautinėje prekyboje dalyvaujantiems asmenis apie muitų teisės taikymą bei importo mokesčių apskaičiavimą ir su juo susijusią teismų praktiką (bylas) Lietuvoje. Daugiau informacijos apie leidinį:

Tarptautinis žurnalas (leidinys) „Customs Compliance & Risk Management“

redakcijos narys nuo 2020 m.

Leidinys (leidžiamas anglų kalba) yra skirtas tiek teorinėms, tiek ir praktinėms muitų bei importo mokesčių teisinio reguliavimo problemoms bei tarptautinės prekybos verslo reguliavimui Europoje ir visame pasaulyje. Pagrindinis dėmesys jame skiriamas muitinės formalumų ir jų reguliavimo klausimams, siekiama teikti konsultacijas ir pranešimus tarptautinės prekybos operacijose dalyvaujančioms įmonėms bei sumažinti galimas importo mokesčio rizikas, kurios gali kilti dėl žinių apie naujas taisykles, reikalavimus ir trūkumo. praktikos. Daugiau informacijos apie leidinį: